| deea_5980 a întrebat:

Cum pot face ca un baiat sa nu s plict de mine?

Răspuns Câştigător
| Doar1îngeR a răspuns:

Fi imprevizibila, fa-i surprize, fi mereu altfel, faceti zi de zi lucruri diferite, mergeti in locuri diferite.

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu fi cicalitoare!

| anaaa13 a răspuns:

Pai incearca sa il surprinzi mereu, astfel incat sa nu intervina rutina happy

| GwenS a răspuns:

Doar1ingeR -ai dreptate insa nu in totalitate. depinde ce fel de baiat e. daca se plictiseste de tine inseamna ca nu tine la tine cu adevarat, poti sa-i pui intrebarea asta... daca cumva a pus ochii pe ala "puicuta"

| Claudia_1526 a răspuns:

Vii mereu cu ceva nou, meregeti in locuri diferite, la diverite concerte, aniversari si nu. l sufoca, lasa. i si lui putina libertate

| ZaMbArIcI_4577 a răspuns:

Pai ii ofery Actziune...

| Rooby a răspuns:

La cum arati...nu trebuie sa ii faci nimiclaughing

| DeeA_6340 a răspuns:

Tine`l mai la distanta. nu-l stresa