| DianaSerban a întrebat:

Cum pot fi in centrul atentiei baietilor?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Naturalete, rafinament, bun gust in tot ce faci. Daca nu te-a ajutat prea mult natura trebuie sa te ingrijesti mai mult. Dupa intrebarea pusa, ai mult de lucru la toate. Ar fi si calea mai "usoara", sa pari disponibila pentru sex dar fara a fi prea vulgara. O greseala, pentru ca nu merita sa ajungi o "panarama" pentru putina atentie. Ai nevoie de un singur baiat pe care sa-l placi cu adevarat, nu de toti, nu de invidia altor fete. Sa stii ca atentia sexului opus vine mai mult din energia pe care o emani decat din armonia corpului - poti fi frumoasa si plictisitoare sau poti sa nu fii o frumusete dar sa roiasca lumea in jurul tau. Oamenii vor sa fie fericiti, asa ca invata sa fii fericita cu tine insati, prietenoasa si comunicativa si daca o sa fii asa o vreme o sa emani energia care trebuie.

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Imbraca-te ca traseistele...si apoi o sa fii in centrul atentiei

| ღAζεxaღ a răspuns:

Buna Diana! Pai la majoritatea baietilor le plac femeile "salbatice" adica sa zica pe fata ce gandesc sa te apropii de ei sa le faci fantezii si dupa sai lasi! Sa fii de neobtinut! Baieti care vad ca fetele se lasa greu se chinuie pana o obtin! Ti.o zic din propria mea experienta! Funda?batting eyelashes

| anonymus a răspuns:

Implanturi

| Laya a răspuns:

Fi tu insati, nu te machia strident, incearca sa fi naturala si finuta. Nu atrage atentia prin vulgaritate. Baietii apreciaza fetele naturale!big grin

| ombladon a răspuns:

Defilezi goala laughing

| William a răspuns:

UNBLA DEZBRACATA asa o sa fie atenti la tone toti baietii big grin

| DaNNa_6387 a răspuns:

Pai...uita sa te imbracilaughing

| Florin_7826 a răspuns:

Eu sunt baiat ...si te sfatuiesc sa te imbraci elegant sa fi zambitoare tot timpul.si sa fi tu insati ...parerea mea

| FreddieMercury a răspuns:

Te dezbraci

| Jojo1997 a răspuns:

Pai te imbraci mai sexy, sa ai un comportament mai fin sa razi la glume de a lor ...si sa te bagi cu mai multe fete in chesti de a le lor si sa te faci ca te pricepi poate o sa reusesti nu stiu ti-am dat si eu un sfat...:X

| Liede a răspuns:

Da tie asta iti trebuie? de cele mai multe ori asta nu da rezultatele pe care le doresti. Propria experienta.