| DoomNEzeu a întrebat:

Iti place sa fi in centrul atentiei?

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Depinde....

36 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu stiu.Adica...in viata reala eu sunt destul de "in centrul atentiei" si nu prea stiu cum e sa nu fii bagat in seamabig grin... dar nici nu m`ar deranja daca m`ar lasa toti in pacebig grin laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sincer?straight face Dalove struck Stiu eu ca nu e prea bine... dar asta ewinkingImi place asta big grin

nony
| nony a răspuns:

Dar eu sunt centrul atentiei..altii se invart in jurul meu cool

| Antrax a răspuns:

Depinde ce spectatori is

| yuli10 a răspuns:

Depinde de cercul de oameni in care ma aflu.

| albastrel a răspuns:

Nu! nu are rostwinking

| Marry:X a răspuns:

Nu, nu imi place nu trebuie sa ma fac eu observata, ci sa ma observe altii...batting eyelashes

HepHap
| HepHap a răspuns:

Amice, nici pe TPU nu ne plac spamurile. Iar genul asta de intrebari, multe si fara continut, sunt spamuri. Stiu ca diminetile sunt plictisitoare, dar incearca sa iti dai alte ocupatii.

HepHap
| HepHap a răspuns:

Tudor, nu vreau sa intru din nou in discutii subtile cu tine, nu as ajunge niciunde.

Spam e si mesajul pe care il primesti pe messenger care iti spune ca Lizuca moare daca tu nu trimiti mesajul mai departe. Ceea ce il face spam e repetitia si caracterul deranjant.

| Gabry a răspuns:

Nu imi place sa fiu in centrul atentiei ori unde m-as afla!

| dyav0litza a răspuns:

Desigur

| LuS[z] a răspuns:

Nu prea.doar ca se intampla sa fiu in centrul atentiei fara sa vreau si atunci ce as putea sa fac?

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Uneori!

| viki a răspuns:

Da, imi place.big grin

| dulcika a răspuns:

Da imi place .de cele mai multe ori reuseschappytie nu iti place sa fi in centrul atentiei? sa vina toate fetele la tine?laughing

| larisa_8487 a răspuns:

Nu. imi place ca centrul atentiei sa fiu eu:devil)

| VladDu a răspuns:

Nu prea. Daca vrei sa fii in centrul atentiei da-ti pantaloni jos unde sunt foarte multi oamenilaughing

| Közmyn17 a răspuns:

Nu... e foarte nasol...nu vreau sa ma laud... da' eu la mine in scoala sunt destul de cunoscut(am mers la mai multe concursuri natzionale etc.)...In pauza, sau cand merg spre laboratoare, ii aud pe majoritatea zicand: " Fata, fata... uite-l... e Cosmin de la a X-a C... unde se duce? vai da' cine e fata de langa el? o fi prietena lui? da' nu cumva s-a despartzit de cealalta?smug...vai si ce camasha draguta are...am auzit k anul acesta merge iar la natzionala...etc"... e foarte jenant...as vrea sa fiu un elev normal...si sa nu mai fiu asa cunoscut...winking

| DeeDee_1261 a răspuns:

Depinde de sitoatie.Can sunt cu prietenii ador sa fiu in centru atentieilove struck. Dar cand sunt cu familia nu prea imi place...

| lostcontrol12 a răspuns:

Cui nu ii place?

| margaritar a răspuns:

Da imi place cand am ceva de spushee hee in rest nu prea

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Ce imi place cand va agitati totilaughing Ce va tot prostiti atat? Raspundeti la intrebare si atata tot. Ce va tot certati?

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Da, desigur! Mai ales ca sunt leoaica, uneori fac orice pentru a atrage atentialaughing

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Dar tie?smug

| danutzyscorpyon a răspuns:

Mai la mijloc...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar se pare ca tie iti cam place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@HepHap spam inseamna sa faci reclama, nu vad cu ce a gresit cu intrebarea aceasta?
Nu imi place sa fiu in centrul atentiei, dar de data asta o sa fiuhappy...Mai bine postai o intrebare despre Hanna Montanna si poate erai mai apreciat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, vreau sa fiu mereu in centrul atentiei. Mai ales cind maninc si-mi cade mincare din gura. De asta prefer sa maninc la fast food sau la restaurant rolling on the floor