| Valy_Dobre_1983 a întrebat:

Cum pot ramane însărcinată? Am doi ani aproape si nu se poate, iar menstrutia e neregulată. Care e cauza?

3 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Trebuie sa te duci la un control pot fi multe cauza poate fi din cauza ta sau a sotului.

| Anonimgirltpu a răspuns:

Se recomanda ca dupa 1 an de incercari sa mergeti amandoi la doctor. Se poate sa fie din nepotrivire de Rh sau spermatozoizii lui sa nu aiba destula mobilitate, etc. Numai un medic iti poate spune exact.

| Anisia15ana a răspuns:

Un specialist te poate ajuta, sunt foarte multe motive. Dacă va doriți asta, începeți si mergeți la un control. Succes!