| Yutzeee a întrebat:

Poate ramane o fetita de aproape 9 ani insarcinata?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Insa numai in cazul in care i s-a activat ciclul menstrual. Sunt cazuri foarte rare insa exista in mod real si se produce mai ales in cazul fetitelor apartinand unor anumite etnii.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă are menstruatie, da. De regulă la vârsta de 9 ani fetiţele nu au menstruaţie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Daca doresti iti fac cunostinta (pe Messinger) cu o fetita de 9 ani (de alta origine) aflata intr-o astfel de situatie in urma unui viol.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ştiu cazul, am precizat că, de regulă, fetele la vârsta de 9 ani nu au menstruaţie şi nu pot rămâne gravide. Faptul că sunt câteva cazuri în lume, nu înseamnă decât că sunt doar excepţii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nenea, ma cam speriati. straight face

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te referi la fetita violata, este un caz real intamplat in urma cu 3 zile. Fetita respectiva este de origine Indiana. Este un caz REAL si actual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| cyupaku a răspuns:

Esti pedofil? vezi ca faci puscarie

| Yon1470 a răspuns:

De ce te-ar interesa asa ceva?

| Rares95253 a răspuns:

Desigur ca da... alta data nu o mai lasa afara cu, colegul ei de banca dupa scoala