| baran131 a întrebat:

Cum pot sa agat o fata cat mai repede caci toti baieti din fata bloculi sunt combinati doar eu nu

4 răspunsuri:
| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
De ce te grabesti? Daca nu gasesti fata potrivita sunt sanse sa suferi mai mult decat daca nu ai deloc prieten.happy
Ce daca toti baieti se arunca de pe bloc te arunci si tu?raised eyebrows
Aucm revenind la intrebarea ta.trebuie sa te comporti frumos cu ea noi fetele apreciem cand un baiat este atent cu noi, sa fi tu insuti si va fi okwinking

| Kazimir a răspuns:

Www.matrimoniale.ro ai grija sa aiba peste 35 de ani sa fie blonda si sa nu aiba latei sau vreo bts.

| ombladon a răspuns:

Intreaba-i pe baietii din fata blocului laughing

| PinguinuL a răspuns:

Incordeazate happy