| VacutzaRoscata a întrebat:

Cum pot sa atrag atentie baietilor?
cum sa ma imbrac cat mai sexy si sa ma aranjez incat sa se uite toti dupa mine?love struck love struck si cum imi dau seama ca unui baiat ii place cum arata? ma refer doar din priviri asa love struck, se uita mai insistent sau cum?
funda love struck

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lollipopy a răspuns:

Stai dezbracata. cu siguranta o sa atragi toate privirile

| blamefire a răspuns:

Nu o sa te placa baietii pentru ca ai sa te imbraci ca o "toapa".

| xAnDrAx a răspuns:

Pai daca iti place unul dintre ei incearca sa nu arati prea multa disprerare. O sa iesi in evidenta daca esti mai linistita.

| Dr3yga20 a răspuns:

Nu poti pur si simplu sa iti creezi alt mod de viata ca sa atragi baietii, aaa pe "unii baieti" da, dar nu o sa te placa pentru ce crezi tu.Cineva care intr-adevar o sa te placa, o face pentru ca caracterul tau si felul cum esti tu este special.Si nu neaparat trebuie sa se uite insistent dar daca e timid o sa observi ca se uita la tine si intoarce capul repede daca te uiti si tu la el daca este mai voinic atunci o sa vorbeasca cu tine diferit cum vorbeste cu celelalte fete.

| ana_2324 a răspuns:

Pentru ai atrage atentia trebuie ca in primul rand sa vb in jurul lui despre pasiunile sale asta il va face sa se apropie de tine mult si sa ii placa sa se bage in vorba cu tine! iarf in privinta hainelor si a machiajului trebuie sa stii ce stil ii place lui si ce ii place la o fata!
si trebuie sa te conformezi asupra stilului sau!

| ImiDaiFunditza a răspuns:

Pai daca esti Vacutza care poarta Tanga sigur esti foarte sexi!

| Looovely a răspuns:

Mai fata adica fetita.
Din cate am vazut laalte intrebari ai 10 anilaughing)
Cum vrei ca un copil ca tine, de 10 ani sa atraga atentia baietilorlaughing)?
Cred ca nici piatra la san nu ti-a da(daca stii ce e aialaughing)
Doamne!
Am trait s-o vad si p-asta.

| nebunu55 a răspuns:

Nu trebuie doar sa arati bine trebuie sa fi si isteata si daca zice el daca vrei sa fi cu mine sa te intrebragi cum vrea el sau sa nu mai inveti si sa stai mai mult cu el trebuie sa zici nu... si ii dai o palma si pleci. daca vrei sa ne cunoastem am zece ani.id meu e anonim_secret75

| MoNik_4396 a răspuns:

Daca te imbraci ca o prostituata nu rezolvi nimica, poti sa atragi atentia prin atitudinea pe care o ai fata de cei din jurul tau... apropo cati ani ai?big grin