| Alex Ionescu a întrebat:

Cum pot sa banez toate site-urile porno? Exista pe internet explorer o optiune,, control parental". Dar cu aceasta banezi doar lista care o scrii...Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| paul0013 a răspuns:

Nu este pe internet...descarca mozilla, da la add-uns si cauta pe acolo WOT este un program mic pentru mozilla care iti arata statistica siteurilor iar daca este negativa nu poti intra si ca sa banezi un site intri pe acel site dai clic pe rotitza de culorare verde sau rosie, dai indicatoarele toate la rosu si cand vei intra din nou nu poti sa intri si te vei speria ca apare mare cu rosu scris WARTENING

2 răspunsuri:
| adi a răspuns:

Stiu ca exista programe care detecteaza singure, la Vista se poate face pentru un cont de utilizator, din setarile contului, bifezi casuta cu cuntinut sexual.

| mad a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun e bitdefenter total security 2009...are parental control eficient...controlezi cu adevarat ce face odrasla... orice parinte responsabil ar trebui sa-l aiba...incearca un trial si vezi despre ce e vorbawinking