| anonim_4396 a întrebat:

cum fac sa sterg toate site-urile pe care am intrat de la internet explorer? Scuze daca nu m-am exprimat corect....ms anticipat:*

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In browser (IE) Tools/Internet Options/General/Browsing history/delete.
Daca vrei sa se produca automat, de fiecare data cand intri, marcheaza "Delete browsing history on exit" dar va uita si parolele ce le ai pe unele siteuri.

| SuicideSilence a răspuns:

Control panel -> internet options -> " browsing history" -> delete -> bifezi ceea ce vrei sa stergi -> delete -> apply -> ok

| danutza_1678 a răspuns:

))))n-am intrat pe site-uri pornotongue

| Ionutpopescu10 a răspuns:

Tools->Internet Options->General
sub Homepage scrie Browsing History dai pe butonu "Delete" si alegi de acolo ce vrei sa stergi cookies pagini web etc.

| TheLastCookie a răspuns:

Intri in Favorites - In Saduray sau in Monday depinde din ce folder vrei sa stergi, apoi apesi click dreapta si dai delete.