| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa cresc cantitatea de saliva pentru a o folosi ca lubrifiant la masturbare?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Lasi o farfurie cu mancare in campul vizual, este dovedit stiintific ca vei saliva, nu conteaza ce faci.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa ai permanent in ''raza vederii'' tale sau la indemana si sa-i mai tragi din cand in cand cate-o limba unei jumatati de lamie, sau sa ai o lamaie taiata in 2-a bucati. Succesul este/va fi garantat! big grin

| CodrutElian1990 a răspuns:

In loc de saliva foloseste crema sau unguent.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cum foarte usor asta e cea mai buna metoda https://www.youtube.com/watch?v=4dUOu5AyLXY