| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa cuceresc o fata, daca ea nu ma place si nu vrea sa steie cu mine, cum as putea sa o fac sa steie cu mine?

Răspuns Câştigător
| xXDanXx a răspuns:

Mai exista o optiune mai usoara intereseaza-te si tu de ce face ia in timpul liber ( cluburi ceva ) si mergi si tu pe acolo o saluti daca o vezi si in rest o ignori ca dupa vine la tine.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu ai cum.
Daca ti-a spus ca nu te place si nu vrea sa stea cu tine, n-o vei convinge, dragoste cu de-a sila nu se poate.
Orienteaza-te catre o alta fata, nu sta sa bati degeaba la porti inchise!

| CoquineNoire a răspuns:

Trebuie sa inveti sa scrieie.

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine las-o in pace. Daca nu te vrea nu poti sa ii schimbi hotararea.

| neutrino a răspuns:

Nu ai cum, si fata are dreptul de a alege!

| sofisis a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci. Daca nu vrea, nu o poti obliga. Si cu cat insisti mai mult cu atat te va evita mai mult.

| LegumaColor a răspuns:

Cu sfoara.

| LegumaColor a răspuns:

Inseamna ca ea considera caracterul tau unul nasol. Nu iti zic sa te schimbi dar cere parerea altor fete despre tine si despre cum esti tu ca sa-ti cresti si moralul si sa-ti ameliorez anumite aspecte din viata ta, daca tu esti okay fata ori e ingamfata ori umbla dupa aspect/cum stau pantalonii in fata/bani.

| MelissaaWhyNot a răspuns:

N-ai cum happy!

| agiulia a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic nu mai sta dupa ea fate. ca nu-ti pasa o sa vina ea la tine.