| Andreidemon34 a întrebat:

Am 14 ani si imi place de o fata de la mine din clasa! Cum as putea sa o "cuceresc" daca nu prea sunt sigur ca ea ma place! Sfaturi ceva?

Răspuns Câştigător
| piktor a răspuns:

Vorbesti in pause cu ea, mai iesiti dupa ore la un suc, dar ca si colegi/ prieteni. daca isi da seama ca incerci sa o combini s`ar putea sa te refuze...
daca iese treaba cu iesitu dupa ore, te descurci tu. daca si ea vrea ceva de la tine e si mai usor/

7 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Pai in ziua de azi nu mai e vorba de cuceriri si alte cele. vorbesi in pauze cu ea, te mai muti in unele ore cu fata aia in banca si povestiti. si apoi cand cand va distrati bine, o intrebi daca iesiti la un suc intr-o vineri seara. mergeti intr-un club si gata
sau daca esti rusinos strangi cativa colegi si colege si o inviti si pe ea ca asa nu ramai in pana de subiecte de discutat ca sa fie situatie de aia naspa laughing

| AjutorTPU a răspuns:

Salut!

Pai in primul rand incearca sa vorbesti cu ea, sa vezi ce hobby-uri/pasiuni are, poate aveti cate ceva in comun!

Incearca sa stai de vorba cu ea, sa incerci sa afli ce sentimente are ea fata de tine!

Oricum, eu cred ca la 14 ani tu ar trebui sa iti vezi de carte si mai apoi fetele!

Oricum succes! :*

Fundulica! big grin

| anqutsel a răspuns:

Las`o daca e goticalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i direct, destinul spune tot

| Andreidemon34 explică:

A apropo... fata este un pic emo...doar un pic

| Andreidemon34 explică:

Da mersi mult piktor... dar totusi daca nu ar accepta sa iasa la un suc?

| pusipusi a răspuns:

Nu prea ma pricep dar cred cate pot ajuta invit-o la un film fetelor le place asta sau la o cin romantica cu spaghete ca in doamna si vagabondul cred ca iar polacea...