| Dreamy a întrebat:

Cum pot sa cumpar diamante in lady popular? FUNDA! A... da, scuzti categoria dar e ceam mai vizitata! big grin

3 răspunsuri:
| ѕмιℓє a răspuns:

Pai nu, trebuie sa platesti cu banii tai, parca 100 de diamante costa 20 ron(scuze. daca informatia este gresita). Succes

| Dreamy explică:

E vreun pricol daca cumpar diamante cu bani adevarati?

| Veroniquest a răspuns:

Salut, diamante gratuie in Lady POpular nu primesti.De cumparat poti merge la banca orasului (acolo unde scrie Bank) sau acolo mai sus de oras langa chestiile alea cu consultant si schimbarea diamatelor.Iti va aparea o lista si tu iti alegi nr-ul de diamante pe care vrei sa il cumperi(100, 300.) si pretul in Ron, tine minte trebuie sa platesti cu bani reali! Bafta, funda?big grin