| deeapa a întrebat:

Funda! la lady popular marita sa bagi bani in joc (pentru diamante)?
Sau se poate si fara sa investesti?(scuzati categoria e mai vizitata)

3 răspunsuri:
| soraluisatan a răspuns:

Depinde.daca investesti esti sigura ca nu risti sa pierzi domnisoara si ca iti faci scopurile rapid si fara dureri de cap.ca daca nu investesti se intampla sa astepti sa mai strangi niste bani sa poti sa termini un curs sau sa iti adaugi ceva la garderoba, si e naspa asteptatul astalaughing

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Lady Popular e un joc porno?=p~

*isi face disperat cont*

*intra dar nu vede nimic interesant asa ca da `x`*

e_e

| Luts02 a răspuns:

Da merge dar mai bine stepti si faci scopurile rand pe rand si cu rabdare pentru ca vei vedea ca e mai bine asa.asa ca te sfatuesc sa ai rabdare si sa nu te grabesti