| Sufletzel_3959 a întrebat:

Cum pot sa excit un baiat? ce moduri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunteti singuri atunci imbracate sexi adica poti sati ei niste sutieni care iti ridica peptul si carel lasa sa iasa la iviealajos ar fi bine sa porti niste bichini rosii cu negru. Apoi vina inspre el dal jos pe pat si icepe sal dezbraci si sarutal pe buze si de la buze in jos sau chiar poti sai iei miinele si le pui pe sini ori pe fundul tau astfel il vei excita.Sau alta varianta poti sa dansezi in fata lui ai inteles cred ca cum da si incepe sal saruti fierbinte si sai spui ca vrei sa ai relatii intime cu el.
Succese!

11 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

De obicei cand vorbesti de sex se excita un baiat.
sa ii zici cum si ce ai vrea sa faci(specifica'l pe el in povestire)
ca ai vrea sa fie peste tine, sa te sarute pe gat.
tu sa il saruti pe el... in unele locurihee hee

si multe altele

| BRG a răspuns:

Îmbracă-te elegant şi nu uita de tocuri.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Baiii angelinthedark vad ca peste tot iei lumea "la misto" smug fiecare pune ce intrebari vreahappydaca nu iti convine nu te mai obosi sa scriihappy nu esti mai interesanta daca faci pe smecretina p`aici cu raspunsuri stupide.Stai mama in banca ta daca nu dai o mana de ajutorwinking. Cat despre rasp la intrebarea ta. fiecare baiat e diferit tongue.Cauta pe net :d.papa[xoxo]

| matt25 a răspuns:

Depinde. :-) Se poate excita in foarte multe feluri. Era sa zic ceva dar ma abtin. :-p Practica salveaza situatia intotdeauna, deci ia-le pe rand. :-)

| angelinthedark a răspuns:

Sa lasi fitele deoparte, sa nu pui intrebari aiurea, sa te speli pe dinti ca iti pute gura, si sa iti tai unghiile de la picioare... aaa si epileaza-te ca il intepi cu parul de pe picioare, ba ma enervezi ca pui intr aiurea, adica ficare baiat se excita differit si parca nu sti cum se excita un baiat, sti uh ca doar eti priceputa.

| Zâmbărici a răspuns:

Suge-l usor de gatwinkingsi da si cu limba in toate sensurilelaughing.
[rolling on the floor]

| Lol_1641 a răspuns:

Imbracate mai provocator, sarutal pe gat si coboara usor in jos, zgariel usor pe spate, etc. *bafta*

| ralucagld a răspuns:

Daca aveti ocazia sa stati mai mult timp impreuna.singuri.incearca sa abordezi o tinuta mai provocatoare.saruta-l in spatele urechilor.pe gat.si coboara incet catre abdomen. fi cat mai detasata si indrazneata.baietilor le place asta la o fata happy

| sexy_2258 a răspuns:

I plimbi usor mana pe la ceafa.pe spate.pe burta.il saruti pe gat.sau foarte usor pe buze.il musti tandru si mai ales daca ai unghi te joci x-o pe spatele luiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mayra.ro/sex/tips-and-tricks/ce-ii-excita-pe-barbati.html

internetul este full :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa il saruti foarte incet pe gat asa se excita cel mai repede