| pissi_8742 a întrebat:

Cum excit un baiat...rau de totlaughing)?

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Cu sexul oral ii termini pe toti, daca sti cum sa il faci. in rest, fiecare barbat are zonele lui erogene.

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Http://familie-relatii.acasa.ro/sex/zonele-erogene-ale-barbatilor-8729.html
Astea sunt unele din zonele erogene ale barbatilor. Erogen=excitant

| Polly_7765 a răspuns:

Depinde.
Sunt unii baieti care se excita si de la o simpla imbratisare, iar altii atunci cand ii saruti pe gat, ii musti de buze, sau in timpul sarutului iti plimbi suav mana pe spatele sau abdomenul sau.
Ar trebui sa-i descoperi singura zonele erogene incercand diferite metodehappy
Bafta:*

| TheLoveDoctor a răspuns:

Slow Motion BlowJob

| Andrei10_8749 a răspuns:

Ii daruiesti un copac...

| Narocius a răspuns:

Ii citesti poezii de Eminescu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii daruiesti un copac...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma excit atunci cand o fata ma atinge pe piept...

| b0denN a răspuns:

Punete la el in poala, si sari!
sa vezi cum i se ridic pantaloni rolling on the floor

| alle_9589 a răspuns:

Ia-ti un vibrator`rolling on the floor