| Andreea_6283 a întrebat:

Cum pot sa-i spun unui baiat ca-mi place de el?

Răspuns Câştigător
| Thesamegirl a răspuns:

Andreea, daca tu chiar tii la acel baiat in momentul in care vei avea ocazia sa vorbesti cu el, face 2 face sau la telefon incearca pe cat posibil sa nu te ascunzi dupa degete, cum am mai spus daca tii la el, cuvintele vor veni de la sine. Nu e necesar sa iti faci o schita in cap-sorul tau, va scoate ce e mai bun din tine.
Dar fii atenta, nu cred ca ti-ai placea ca datorita temerii tale sa il pierzi, respectiv sa ti-l fure o alta.

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Uite asa: imi place de tine!

| Cåpåċεl a răspuns:

Buna.
In primul rand sa fii blanda cu el si fara emotii. Explica`i raspicat ce simti tu pentru el.
Nu lua in seama pe nimeni din jurul tau, gandeste`te ca esti doar tu cu el intr-un vis frumos de al tau.
In al doi-lea rand sarutal pe obraz sau pe buze dupa aia.
Dar aici depinde. daca si lui ii place de tine.happy
Pa, pa.

| PsihologulMZlate a răspuns:

Iei un biletel pe care scrii asa: IMI PLACE DE TINE

| zozolex_1317 a răspuns:

Pai cel mai simpu fizic si cel mai greu emotional ii sa-i spui ca iti place de el in fata! Daca nu macar incearca sa-i arati ca iti place de el, oricum ar trebui sa actionez inainte sa-l pierzihappy. Sper ca ti-am fost de foloshappy