| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Cum pot sa ii demonstrez unei fete ca o iubesc cu adevarat? Dau funda :X Ea zice ca nu crede ca eu o iubesc...si imi zice sa-i demonstrez ca o iubesc.Chiar nu am idei thinking Inafara de clasicul sarut >:" tongue.

11 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

- sa nu o inseli sa nu te dai la alte fete in preajma ei
- sa fi mereu lanag ea sa o aperi
-poti si sa ii ei ceva
- sa o cauti mereu
- sa fi sincer cu ea sa nu o tradezi
si iai doveditclown.

| euI a răspuns:

Faiun cadou,cand nu se asteapta dui un buchet de flori, spune-i ca e fumoasa pana crede asta, nu stiu rasfat-o si de fata cu prietenii vostri bafta

| mary123 a răspuns:

Poti incepe cu cadouri, insa trebuie sa continue pe termen lung si trebuie sa simti asta. Daca timp de doua luni in fiecare zi o sa-i cumperi un trandafir si dupa aceea te opresti o sa-si de seama ca ai facut-o doar pentru a o impresiona.

Asa, mici cadouri. Biletele in pormoneu sau chestii de genul. La mine ar merge laughing. Mici suprize. Mergi dupa ea la scoala, asteapt-o dimineata in fata blocului etc.

Spune-i ca e frumoasa, asta daca crezi cu adevarat. Tine-o de mana. Rasfat-o. Tine-o in brate.

Asa, pe final... Daca ea nu incepe sa simta ca o iubesti este o problema. Pentru ca asta se simte, prin felul in care o privesti, o saruti, sau o strangi in brate cand va vedeti.

SPer ca te-am ajutat. Pm-ul meu iti sta la dispozitie >big grin

| Hollocause a răspuns:

Buna poti sa ii iei un cadou. Fetele adora trandafirii e semnul iubirii eu ii ador am ramas uimita cand mi-a adus prietenul meu

| cineva_3888 a răspuns:

Fa si u ceva de gen zi-mi ce vrei sa fac si fac zi-mi u cum vrei sati demonstrez siti demonstreztongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sparge un magazin de bijuterii si adu-i un set de 8000 de euro. o sa stie ca daca risti 15 ani de puscarie pentru furt calificat, o iubesti cu adevaratwinking

| Sexulinafacsexpebani a răspuns:

Pai, ar trebui sa stii limbajul trupului adica daca unei fete ii pui mana pe fund inseaman ca esti sincer:X daca ii pui mana pe sani inseamna ca ai incredere in ea noua fetelor ne plac lucrurile astea eu zic sa o intrebi daca vrea sa fac sex cu tine nebunesc toata noaptea si daca zice da atunci are incredere in tine. Funda?

| ChOcOlate_3961 a răspuns:

Mai intii cred ca ar trebui sa o faci sa aiba incredere totala in tine, apoi sa-i arati catzi pasa de tot ce e legat de ea, si spune-i ca o iubesti mereu chiar si in fata la prietenii tai sau ai ei,(parerea mea)iti doresc mult succes:=)

| Alecsaaa_8411 a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa fii u insuti. odata ce nu stii ce sa faci.nu o iubesti

| alisss123 a răspuns:

Fa ceva ce ii place parerea mea e ca u nu o iubesti asa de mult daca nu te crede dar ca sa o faci sa creada asta gaeste-i punctul slab si atingelwinking bafta

| Mdfk_Alexx_1983 a răspuns:

Cum sai demonstrezi unei fete ca o iubestii