| Radu_Pitu_1989 a întrebat:

Ce sa fac sa ii demonstrez ca o iubesc, nu ma crede.

Răspuns Câştigător
| wisewolf a răspuns:

Spune-i ca si tu ai patit asa ceva poate veti gasi ceva in comun. Ar trebui sa te inteleaga dar daca nu, mai trebuie timp.

o alta posibilitate ar fi ca ea iti ascunde ceva. fa-o sa-ti spuna

11 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Spune-i-o.Daca tot nu intelege inseamna ca nu are nici un rost sa fiti impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Necesita timp.
Iubirea se demonstreaza prin fapte... vorbeste frumos cu ea,fii atent, rasfat-o, fii grijuliu cu ea si astfel, treptat, ii vei demonstra.
Fa acest lucru doar daca esti convins ca merita.Increderea e foarte importanta.

| ℓσνє a răspuns:

Sa nu te mai stresezi atat. Dovedeste-i asta, ca vorbele dulci nu cuceresc.

| AlinChiriac a răspuns:

Te-ai gandit poate ca e din vina ei? Poate ca cere prea mult? Eu unul indata ce ii demonstrez persoanei iubite cat de mult tin la ea, facand asta printr-un mod original. Nu ma astept ca ea sa ma greada sau nu. Important e ca eu sa imi stiu sentimentele pentru persoana respectiva.

| preaplictisit a răspuns:

Nu mai merge la panarame. poate atunci te va credelaughing

| Radu_Pitu_1989 explică (pentru preaplictisit):

La panarame poate mergi u

| wisewolf a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea. poate a mai avut pe cineva care nu o iubea si ii este teama ca nu cumva sa fi si tu asa. Trebuie sa ii fi alaturi sa vezi cum se simte si incearca sa o faci fericita.
De ex: plimbativa undeva pe malul unui lac sau intr-un parc noaptea.
Fa-o sa se simta protejata.

| Radu_Pitu_1989 explică (pentru wisewolf):

Ai dreptate a avut pe cineva care a inselat-o si acum nu mai are incredere in nimeni, am incercat ce ai propus u dar nu merge vreau sa fac ceva care i-ar demonstra clar si daca nici atunci nu m-ar crede nu stiu ce altceva sa fac

| Radu_Pitu_1989 explică (pentru wisewolf):

Mersi pentru sfat. Stiu ca imi ascunde ceva dar nu reusesc sa aflu de 3 luni de cand vb a tot evitat.cred ca sg solutie ramane timpul

| wisewolf a răspuns (pentru Radu_Pitu_1989):

Daca mai ai nevoie de ceva sfaturi sau ai ceva probleme trimite-mi un mesaj

| wisewolf a răspuns (pentru Radu_Pitu_1989):

Spune-i ca si tu ai patit asa ceva poate veti gasi ceva in comun. Ar trebui sa te inteleaga dar daca nu, mai trebuie timp.

o alta posibilitate ar fi ca ea iti ascunde ceva. fa-o sa-ti spuna

| nmlnmlnmlooo a răspuns:

Sa ii spui asta. Daca nu te crede arata-i prin comportamentul tau fata de ea sau fa-i complimente!big grin