| GoBackInFuture a întrebat:

Cum pot sa ii spun unei fete ca o plac ? Imi este frica de faptul ca as putea sa o pierd ca prietena . Ne intelegem bine , dupa parerea mea , dar imi este foarte frica sa nu o pierd ca prietene in urma unui eventual refuz . Sunt si destul de timid . Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Fi mai increzator in tine insati. Incercarea moarte n-are, si chiar nu cred ca ai s-o pierzi ca prietena, daca ai intreba-o acest lucru. Fa asta mai repede, sa nu ti-o ia altul inainte!
Succes.