| nuaminspiratie a întrebat:

Cum pot sa imi dau seama daca un baiat ma palce sau nu?

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

In primul rand se poarta frumos cu tine, iti ia apararea, se ofera sa te ajute, si nu prea se supara pe tine orice iai face. Apoi iti face complimente discret sau direct, si incearca sa petreaca cat mai mult timp cu tine. Iti arunca priviri fugare, incearca sa se imprieteneasca cu prietenii tai si sa stea cat mai aproape de tine. Acuma ca stii incearca sa vezi daca te place.SUCEES.FUNDITA?happy

3 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

O sa vezi asta din comportamentul lui.
daca se poarta diferit cu tine fata de alte fete.
daca iti ofera mai multa atentie.
daca te conduce acasa, iti trimite tot felul de mesaje, incearca sa fie mereu in preajma ta.
si faptul ca te tachineaza poate fi un motiv ca te placetongue
depinde de fiecare baiat in parte

| Crisstina a răspuns:

Iti poti da seama dupa cum se comporta cu tine, cat de atent e cu tine, daca e altfel cu tine decat cu restul fetelor, dupa felul in care te priveste. trebuie doar sa-l analizezi si sigur iti vei da seama happy

| dede070707 a răspuns:

Frate, nu va saturati sa puneti de 10 mii de ori aceeasi intrebare?
raised eyebrows