| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Cum pot sa imi imbunatatesc erectia,adica sa fie mai tare si sa nu se faca,, moale,,?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta-ti o partenera priceputa!winking
Cica "nu exista barbati impotenti, doar femei nerabdatoare"... big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea folosi cu succes asa numitele atele. Ai auzit de ele?

| CuriousStuff a răspuns:

Nu exista smecherii sau exercitii daca asta vrei. Toti barbatii sunt diferiti. Si penisul devine flasc (moale) imediat dupa ejaculare sau daca nu mai e stimulat. Nu stim daca ai problema asta cu partenera sau singur. Daca daca esti singur, o sa vezi ca atunci cand o sa ai o partenera o sa fie altceva.

| vinoACASAcuMINE a răspuns:

Prostu dreacu

Răspuns utilizator avertizat
| Interlopu_Piulita_1976 a răspuns:

Uita te la mata