| alessandraaaalisa a întrebat:

Cum pot sa imi imbunatatesc relatia intre mine si iubitul meu? am o problema pe care nu prea stiu cum sa o rezolv si va rog sa ma ajuta-i cu un sfat macar o parere sunt cu baiatul acesta de un an si jumatete si am observat pe parcurs ca asculta cam mult de mama lui si de parerile ei mult mai mult decat trebuie ...si a doua problema ar fi :eu cand vorbesc despre ceva de viitor nunta sau ceva mereu imi spune sa rabd sa astept dar eu vreau doar sa vorbim asa sa vad ca ii pasa...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum să ţii toate aceste lucruri în tine.Trebuie să te descarci, să îi spui ceea ce crezi, ce îţi doreşti, ce aşteptări ai din partea lui.
Explică-i frumos ce te deranjează..nu are motive să se supere,iar dacă o face, nu dramatiza, draga mea.
Băieţii sunt tare complicaţi.O să-i treacă. Important e să-l faci să înţeleagă, să-i spui într-un mod finuţ, nu ca pe un reproş.
Mult succes şi o zi frumoasă.

| VreauSaStiuu a răspuns:

Prin sex