| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, sa va povestesc ceva in legatura cu o fata. Am intalnit-o in liceu si prima data nu am vorbit cu ea, pe parcurs am inceput sa vorbim, pana in ziua de azi. Nu vorbim foarte mult, nu suntem asa apropiati dar eu o plac foarte mult. Nu stiu daca ea ma place dar da semnale mereu, si stati sa va explic. Cand ma duc la banca ei sa vorbesc cu ea, cand scrie are emotii, greseste la scris, odata a si spus: " stai ca ma intimideaza baiatul asta" nu stiu daca a spus la misto dar a spus. Isi trece mana prin par de N ori si se holbeaza la mine ca bleaga, zambeste cand vorbesc pe langa ea isi mai si umezeste buzele ca... Si totusi aici am vrut sa ajung. I-am dat mesaj ca nu a mai venit la scoala de vreo 2 zile. I-am dat mesaj cu "Ce faci?" Si m-a lasat cu seen. eu nu stiu ce sa mai cred, asta e a doua oara care ma lasa cu seen. Nu as vrea sa-i zic de ce ma lasi cu seen, sa nu par ca ma oftic, insa as putea sa-i zic de la obraz. Ce parere aveti? Dau funda celui care ma ajuta cu un sfat

Răspuns Câştigător
| mezeicristina33 a răspuns:

Pai sigur fata te place ori vrea sex! una din doua,incearca sa i spui ce simti chiar daca ea nu reactioneaza la fel,sau poate da,indiferent iti vei lua o piatra de pe inima,poate ii e rusine sa ti raspunda,sau nu stie probabil cum o sa reactionezi daca ti raspunde e ca si tine timida si firava! incearca sa te apropii mai mult de ea sufleteste, si apoi trupeste, fa gesturi mici si bune! vorbeste cu ea nu ezita, cine stie poate apare altcineva inaintea ta, grabes te te daca are prietene, prieteni de ce nu i intrebi daca ea place pe cineva si pe cine? iar daca zice de ce le spui ca doar asa in fine...nu ma bag dar vorbeste pana nu i prea tarziu, si daca nu te place, dragule ai o planeta intreaga, inseamna ca meriti ceva mai bun, sau poate o sa te placa pe parcurs nu se stie! daca nu risti nu castigi! daca ai nevoie de alte sfaturi ...in privat! funda?

| Madness345 explică (pentru mezeicristina33):

Apreciez, iti multumesc de sfat.

| mezeicristina33 a răspuns (pentru Madness345):

Nu ai pentru ce!