| melena a întrebat:

Cum pot sa imi sterg pozele de pe facebook ?

Răspuns Câştigător
| redfear2694 a răspuns:

Deschizi fotografia sus in dreapta e ca o rotita si dai pe ea si acolo scire sterge aceasta poza

5 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Intri la fotografii apoi la albuma apoi in dreapta langa poza scrie Sterge

| Rockart a răspuns:

Deschizi poza într-o filă nouă şi în dreapta jos ai o listă cu opţiuni. Undeva scrie *şterge această poză* sau ceva de genul.

Baftă!

| anonimabubulina a răspuns:

Ia id-ul meu si iti explic acolo, aici nu am chef(amarasteanucatalina@yahoo.com),dabi mi-am gasit contul ca'i uitasem parola si nu am chef de astea care comenteaza la raspunsuri.

| ChinaBardy a răspuns:

Iti apare acolo, pe langa poza optiundea asta...

| Ben_Beni_1992 a răspuns:

Nu stiu