| Tsunade99 a întrebat:

Nu pot sa imi mai sterg pozele de pe facebook?

3 răspunsuri:
| xLouana a răspuns:

Ba da potiwinking

| AddaSunnii a răspuns:

Ba poti. Da-i pe poza, si undeva mai jos in dreapta ai mai multe "actiuni". Exista undeva si "sterge fotografia" sau daca ai in engleza, o fi ceva "delete the photo" n-am idee. Dar musai scrie undeva cand pornesti poza, treaba astahappy

| jokesro a răspuns:

Vino si tu impreuna cu prietenii tai in grupul nostru. Fa-ti noi prieteni, razi alaturi de noi, comenteaza sau posteaza tot ceea ce ti se pare amazing, cool, sau funny. Ia-ti portia de buna dispozitie
http://www.facebook.com/jOKes.ro