| Chump a întrebat:

Cum pot sa intreb o fata daca vrea sa isi inceapa viata sexuala cu mine? hmm? pe bune.

Răspuns Câştigător
| r4uL a răspuns:

Nu fi lenes frate. Intreaba si gata :X!

3 răspunsuri:
| Siimooona a răspuns:

Asta nu se intreaba, vine de la sine. Niciodata nu o sa ti raspunda "da, vreau sa fac sex cu tine" Initiaza un act si daca o sa vrea o sa se intample.

| nebunDUPAtine a răspuns:

Pai e greu de zishee hee) trebuie sa o faci pe ea sa inteleaga ca tu iti doresti asta dar nu obsesiv adica sa nu inteleaga ca esti disperat dupa asta, iar daca tu ii arati si ea intelege iti va da ea de inteles ca vrea.incearca si tu mai multe trucuri... excit-o cat mai mult. mereu ia-o de sani incearca sa o saruti pe sani pe gat. tot felul de chesti din astea. daca te respinge inseamna ca nu vrea daca sta si se excita o sa vrea tongue

| XxAleXandraxX_5219 a răspuns:

Pai.
Daca tine la uh si tu tii la ea. o intrebi nu ai vrea ca relatia noastra sa fie ceva mai mult.ma refer. la.

mno ceva de genu stiu si eulaughing

fundita:X?