| gumaa a întrebat:

Cum pot sa-mi excit iubitul? :*

Răspuns Câştigător
| CaineleMagic a răspuns:

Cantandu-i,,Trei culori cunosc pe lume''

| Cozzmy13 a răspuns (pentru CaineleMagic):

Tare asta

| gumaa explică (pentru CaineleMagic):

Mda asta a fost tare laughing)))))))))))))))

18 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Fa-i un sex oral.

| lostcontrol12 a răspuns:

Fii naturala, saruta-l, mangaie-l unde stii ca ii place, lasa-l sa te sarute si sa te tina in brate..si totul vine de la sine..NU iti trebuie cine stie ce pregatiri speciale. fii tu si va fi super.

| CyLvEr a răspuns:

Canta la fluierul fermecat sau joacate cu punguta cu doi baniwinking

| xKathrinexD a răspuns (pentru CyLvEr):

O tinuta sexy te-ar avantja... UN sutien din danteluta, bikini... Il intinzi in pat, iti pui sanii aproape de fata lui. il dezbraci incet in timp ce va sarutati cu o placere deosebita.

P.Sbig grinaca este un tocilar ii poti cumpara o carte de mate. rolling on the floor

| CyLvEr a răspuns (pentru xKathrinexD):

Si dc zici asta ca raspun la raspunsul meu? rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| xKathrinexD a răspuns (pentru CyLvEr):

Am gresit xD

| gumaa explică (pentru CyLvEr):

laughing

| DanyelFSN1 a răspuns:

Pai stati singuri intr-o seara intr-o camera si dezbracate etc. daca nu foloseste un praf numit Taurina dar nu in excess s-ar putea intampla cv de la mult praff. Funda?

| Licuricea a răspuns:

Stii unde se afla punctul G al barbatilor? laughing Dar pana acolo mai ai mult. porneste de la cap si termini tot acolobig grin

| Em40 a răspuns:

Daca sunteti singuri atunci imbracate sexi adica poti sati ei niste sutieni care iti ridica peptul si carel lasa sa iasa la iviealajos ar fi bine sa porti niste bichini rosii cu negru. Apoi vina inspre el dal jos pe pat si icepe sal dezbraci si sarutal pe buze si de la buze in jos sau chiar poti sai iei miinele si le pui pe sini ori pe fundul tau astfel il vei excita.Sau alta varianta poti sa dansezi in fata lui ai inteles cred ca cum da si incepe sal saruti fierbinte si sa-i spui ca vrei sa ai relatii intime cu el.
Succese!

| adutza99 a răspuns:

Pai depinde de baiat...la unii merge asa:il saruti si apoi incepi sa-l mangai pe piept pana ajungi la zona intima si daca pui mana acolo, l-ai excitat! Acum depinde si de el... poti si sa-l enervezi facandu-i asta

| Anca1989 a răspuns:

Buna.
Prima data vi la el frumusel si ii zice usor la ureche te iubesc...

Apoi urmeaza +18.
Incepi si zici :
1.Te rog duma departe! Foarte departe!
2.Te iubesc baiete aratami ce poti.
3.Hai vreau sa simt!
4. Urli tare :
aaaaaaaaaaaaaa
uuuuuu ia ia
a papy, o papy

| gumaa explică (pentru Anca1989):

Te.ai drogat? sau asa esti tu? laughing)

| CyLvEr a răspuns (pentru Anca1989):

Fata vrea sa isi excite iubitul nu sa faca filme porno laughing

| dnbdiaa a răspuns:

Prin sarutari "pacalici", asa mi place sa le spun. anume, nu l saruti, doar il atingi usor cu buzele. joaca te in parul lui, sarutal intens pe urechi, jjoza barbiei si a gatului., iar daca ai incepe sa l saruti si de la gat in jos usor, finut, pe el l ar excita. pipaiei muschii de la brate, baga i putin unghiutele in spate, lasa l sa te atinga si el la randul lui, iar daca nici astea nu merg, inseamna ca e diferit de ceilalti :*