| gfeibtedj a întrebat:

Hei, TPU, cum imi excit iubitul? Ajutati-ma ♥

Funda love struck

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care sunteti impreuna, strange-l in brate, saruta-l si incet incet coboara una dintre palmele tale de-a lungul corpului si mangaie-l sau maseaza-l in zona penisului. Ai sa-ti dai seama ca in foarte scurt timp se va intampla si minunea mult dorita. Ar fi indicat sa faci acest lucru doar in momentul in care esti pregatita si constienta ca s-ar putea ca la un moment dat sa doreasca ceva mai mult. Succes.

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sex oral

| mihai69 a răspuns:

Dacă nici după o felație nu obții rezultate, ori e gay, ori trebuie să meargă la medic.

| TheLastLemon a răspuns:

Nu îl exciți suficient prin felul de a fi?
Încearcă într-un loc intim, cu/fără o îmbrăcăminte adecvată.
Mai departe știi tu!