| sweetgirl9 a întrebat:

De ce ma excit atat de repede cand iubitul meu ma saruta doar si ma ia in brate?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Pentru ca il iubesti foarte mult si in mintea ta iti doresti mai mult decat o imbratisare si un sarutwinking

9 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

J mie mi s-a intamplat si chiar m-am intrebat c mi se poate intampla!
este din cauza ca simti ca ti-ai gasit perechea potrivita, va iubitzi si in pat va potrivitzi de minune.stai linistita e ceva normal si placut.asa-i?

| NoChanceForUs a răspuns:

Pentru ca esti horny.

| cosmin21 a răspuns:

Esti mai sensibila

| rony a răspuns:

Pentru ca esti o fata normala.problema era atunci cand nu ai fi simtit nimic.

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Pentru ca poate inca nu ti-ai dato cu el scuze de limbajtongue

| paul_7261 a răspuns:

Parerea mea ca asta e ceva normal sa patesti pentru ca nu cred ca nu mai sunt fete sau baieti la felhappycel mai bine tar rasp o fata care stie eu zic ca e ceva normal si daca tot te exciti faceti in momentele alea ca e cel mai placuthappy bafta

| CArtoons a răspuns:

Pentru ca il iubesti probabil sau doar esti foarte atrsa sexual de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e normal la o persoana care a primit placerea numai masturbindu-se sa o gaseasca mult mai repede ajutata.Simtiti-va bene dragilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza intensitatii cu care percepi aceste gesturi, si pe mine ma excita saruturile de la iubitul meu, mai ales cand ne sarutam calm fara nici'o graba, atunci simt ca il vreau, sa fie doar al meu happy.