| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac o prietena laughing, am incercat toate metodele posibile si imposibile si n-am izbutit, ies pe afara, nu am probleme de comunicare nu sunt timid doar ca am putine probleme cu alcoolul si am zefleme.

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Si atunci? Ti-ai raspuns singur la intrebare si nu ne mai ocupi timpul cu intrebarile tale.

5 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

O intrebarea pieda asta de-a avea iubita vine si dine cauza ca esti virgin?

| Pool77 a răspuns:

Te-ai intrebat cine ar sta cu un alcoolist la 16 ani?

Răspuns utilizator avertizat
| Pool77 a răspuns (pentru Naicht):

Si atunci? Ti-ai raspuns singur la intrebare si nu ne mai ocupi timpul cu intrebarile tale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai probleme cu alcooul la maxim 16 ani?

Răspuns utilizator avertizat