| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac o pritena? dati mai multe strategi militare ca nu ma descurc

1 răspuns:
| fastlane a răspuns:

Daca esti intr-un bar sau pub sau orice de genul asa si iti place de vreo fata arunca-i niste priviri mai drgute si zambeste-i scurt daca iti zambeste si ea repeti faza de vreo 2-3 ori apoi te bagi in seama cu orice subiect incepi sa vorbesti cu ea si de acolo te descurci cu ceva subiecte interesante sau daca esti mai tupeist te bagi in seama direct cu ea si o ia asa mai scurt daca te place o sa iti iasa usor daca nu poti sa treci la alta