| YTBDrawingBase a întrebat:

Technici si Strategi la cs 1.6. nu dati linkuri!, doar ce stiti voi ca sa jucati bine.

Răspuns Câştigător
| spirt1 a răspuns:

Poi esentialu:1 tinta sus cand mergi.
2.cand faci curba pui tinta pe perete ca si cum ai avea wall pentru a iti imagina in spatiu cam pe unde e capu.
3. Cand esti aproape de inamic te lasi pe vine si tragi.
Exceptie:vezi ca dupa ziduri, pandariilor li se vede varful armelor.Trage in ei sau in ei prin pereti.
Ai grija pe hartiile mici... le poti vedea pana si calcaiilelaughing

2 răspunsuri:
| uǝʞɔıp a răspuns:

Dai la cap

| BlackScorpion07 a răspuns:

Salut! Am Sa`ti Prezint Niste Strategii De La Un Fost Jucator PGL(eu) Folositoare La "Nimicirea" Inamicilor. 1. Daca jucati mai multi pe un server si sunteti multi in echipa trebuie sa va grupati cate doi. 2. Daca Esti Singur in echipa si sunt mai multi pe tine apasa a si d alternativ ca sa-i ametesti, si trage in acelasi timp dar te sfatuiesc sa nu tii apasat pe click ca o sa tragi la nimereala si nu o sa nimeresti pe nimeni si tine pe cat posibil tinta pe capul adversarilor. 3.Fii cu ochii in patru peste tot adica sa te uiti si in spate si la stanga si la dreapta pe cat poti tu de mult posibil.Cand esti fata in fata cu inamicul zapaceste`l pur si simplu ameteste`l asa cum ti-am zis mai sus, cand i se termina gloantele tu o sa ataci. P. S:Incearca Sa Te Feresti De Panda Cat Poti De Mult.Nu Este Corect! Succes!