| Eduard619 a întrebat:

Cum pot sa scap de friendzone, adica fata imi spune ca ma iubeste dar ca prieten...:/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai ajuns in "friendzone" ai ajuns pentru ca nu ii place de tine, simplu. "cum pot sa scap"? pai daca nu te transformi peste noapte in Brad Pitt slabe sanse.
Si ca nu poti trece la alta, atunci ramai la ea si plangeti de mila, asa nu e tara plina de depresi ca tine

| Eduard619 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns ma ajuta destul de ok happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eduard619):

Ma bucur, majoritatea idiotilor pe aici s-ar fi simtit "jigniti" dar e simplul adevar. si asa se invata sa stii alta data sa numai pui asa mult suflet, faza cu "fetele au suflet mare " a fost odata, in ziua de azi stiu ca pot alege de unde vor si pot schimba baietii ca pe soseste, si nu se mai omoara doar cu unul. desigur, nu vorbesc despre toate. de aia zic ca nu se merita sa te omori dupa ea, a fost, acum alta. balta e plina de pesti

| Eduard619 explică (pentru anonim_4396):

Neah chiar nu ma simt jignit pentru ca stiu ca pun prea multe la suflet si vreau sa devin mult mai nepasator dar asta imi este felul cat despre faza cu sufletul mare nu mai cred nimic din ce aud in ziua de astaziwinking

| Eduard619 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mi-ai fost de un real ajutor.

34 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Cauta-ti una mai putin superficiala

| KamaSutra a răspuns:

De ce nu.i spui direct ca vrei sa fiti mai mult?happy

| Eduard619 explică (pentru KamaSutra):

Tu vezi cum faci cu mesajele alea :*

| Eduard619 explică (pentru KamaSutra):

Apropo de mesajul ala si eu mult de tot!

| KamaSutra a răspuns:

Esti suparat?puppy dog eyes

| Eduard619 explică (pentru KamaSutra):

Nu iubirea mea :*

| KamaSutra a răspuns (pentru Eduard619):

Credeam ca esti...kiss si scuze ca n.am mai intrat, promit ca maine intrubig grin

| Eduard619 explică (pentru KamaSutra):

Abia te astept puiu meu :3

| KamaSutra a răspuns (pentru Eduard619):

Of sufletu meu, nici nu stii cat mi.as dori sa fii langa minecrying

| Eduard619 explică (pentru KamaSutra):

Lasa sentimentalismele astea o sa ne vedem odata puiut mic :3

Răspuns utilizator avertizat
| andreiul78 a răspuns:

Incepe sa vorbesti mai mult cu fata respectiva (undeva la 3-4 zile sa vorbiti destul de mult, dar sa nu o plictisesti ca te arzi). Ok. Dupa, o scoti la o plibare, un suc, in parc undeva si in timp ce vorbesti cu ea incepi sa te comporti deferit, nu cum te comportai tu de obicei (nu sa faci ca nebunu, doar sa iti schimbi putin gesturile si astea). Ea, pana la urma te va intreba ce ai patit si de ce te comporti asa. Tu atunci te intorci catre ea, o iei de mana si o saruti. (vezi cum faci sa fie relaxata in prezanta ta, sa accepta cand o ii iei mana). O saruti fara nici un fel de ezitare. Daca te place atunci vei sti ce sa faci mai departe (o mai pupi o data happy ) daca nu, iti ceri politicos scuze si spui ca ai fost luat de val putin si nu ai vrut sa o faci sa se simta prost.
Bafta!

| Eduard619 explică (pentru andreiul78):

Da *** multumesc da e o problema relatia e la distanta si sucu ala dureaza vreo 2-3 luni pana se stabileste.

| KamaSutra a răspuns (pentru Eduard619):

Deci suntem intr.o relatie si eu nu stiam?rolling on the floor

| Eduard619 explică (pentru KamaSutra):

Aoleu nu incepe iar stii ca te iubesc da inceteaza cu prostiile.

| KamaSutra a răspuns (pentru Eduard619):

Okey okey okey ......lucrurile devin serioasehappy

| andreiul78 a răspuns:

Bai, pana mea. Nu cred ca va tine mult relatia (daca e la distanta). Dar na, orice e posibil.

| Pirvu_Teodora_1997 a răspuns:

Eu zic sa fii sincer cu ea si dacă nu te place in acel mod, e problema e. Sper sa te ajute!