| nadia12 a întrebat:

Buna am un prieten si inainte imi spunea ca ma iubeste, iar acum imi spune ca nu ma iubeste ma adora.ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

2 variante posibile:
1. Te Iubeste
2. Vrea sex

| RAY a răspuns:

Cred ca vrea sex de la tine si inventeaza noi cuvinte, nu cunosc situatia, varsta voastra etc e greu de spus ce inseamna fara acunoaste persoanele respective

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca este complet vrajit, ca este ahtiat dupa tine. Iubeste-l si tu la fel si va fi bine pentru relatia voastra de prietenie/iubire.Succes.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Inseamna ca gramatica ta nu o sa il incurajeze in incercarea lui de a te adora.