| maryutza23 a întrebat:

Cum pot sa schimb banii in diamante in ladypopular?

4 răspunsuri:
| Cleona a răspuns:

Buna! banii nu se pot transforma in diamante. Diamantele trebuie sa le cumperi cu bani reali.

| Renesmee1 a răspuns:

Asa am cautat si eu dar mi-am dat seama ca nu sepot schimba decat diamantele in dolari.ai sa-mi dai sh mie un cont intre 90-100 zile plssss

| Neylin a răspuns:

Buna. Din pacate banii nu pot fi transformati in diamante. Poti transforma doar diamantele in bani (1diamant=90 dolari). Diamantele pot fi obtinute numai prin achizitionarea cu bani reali.
Succes!

| βέiiiβiii_9613 a răspuns:

Din pacate nu se poate, doar diamantele in dolari.
1 diamant=90 $