| Axul10 a întrebat:

Cum pot scapa de matreata
URGENT pls dau funda (scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| snowflake a răspuns:

Matreata este o boala a scalpului.
poti scapa rapid si definitiv prin folosirea unui sampon numit nizoral. este cam scump, insa merita! si nici nu iti va mai aparea.

gasesti instructiunile pe el.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Incearca sa te speli cu un sampon special.Gasesti la plafarbatting eyelashes.

| Mik3 a răspuns:

Foloseste Clear ii super bun, big grin funda happy

| almo08 a răspuns:

Foloseste Clear si eu aveam matreata si dupa 2-3 uitilizari mi-a disparut

| Catalin_8113 a răspuns:

Usncer si eu am avut probleme cu ea dar in final mi-a trecut nu stiu dc probabil vreun sampon pe care l-am folosit si sa nu te dai cu gel spume si alte produse din chestiile alea faci matreata