| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot slabi la burta...inafara de genoflexiuni sau flotari

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Abdomene, desigur!

| nicol20 a răspuns:

Abdomene

| silverson a răspuns:

Abdomene

| dragosh a răspuns:

N`ai cum sa slabesti numai la burta cum zici tu.Io pana acum nu am vazut niciun om care are sa zicem abdomen cu patratele si pe brate grasime, dai grasimea de pe tot corpul, n`ai cum de pe o anumita parte.Cauta un medic nutritionist, dietele de slabit difera de la om la om pentru ca toti avem metabolisme diferite.

| gagica a răspuns:

Asa dar stai in pozitie culcata pe spate cu picioarele intinse si lipite unul de altul si incearca sa ridici ambele picioare dar sa fie drepte sub un unghi de 30 grade, cam asa ceva ai sa simti cum se contracti muschii abdomenului.

| Spintecatorul a răspuns:

Alergat straight face

| AlexandraR a răspuns:

Ai putea incepe prin a renunta la snack-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flotari pentru burta? laughing

abdomene thinking

inot, alergari... daca tot a dat caldura big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cura de slabire...alergat si sala si vei reusihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Liposuctie