| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot uita fosta prietena? Am avut 8 luni,a fost prima iubire la amandoi si de asta ma gandesc la ea mereu,ce sa fac? Fara intrebari personale, doar ce activitati sa fac ca ma plictisesc in casă.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai timp prea mult, asta înseamnă că îți dă cineva de mâncare și nu ești obligat să ți-o câștigi muncind.

| stefiiii3 a răspuns:

Cunoaste oameni noi, iesi in parc si plimba-te. Incearca sa iti faci un program in care implementezi sportul, mese fixe si un program bun de somn, citeste ceva sf.

| cehos69 a răspuns:

Pe cine ar interesa ceva personal despre tine? laughing
cand gasesti pe altcineva o sa uiti si golul asta ca o sa-l acopere respectiva sau respectivul, depinde de orientarea ta happy