| andreimastermind a întrebat:

Cum poti face o fata sa se indragosteasca de tine? happy
Funda! happy :*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Initial trebuie sa te placa,macar putin.
Daca fata e indiferenta in ce te priveste,sau ii place un altul cumva,atunci nu ai nici o sansa.
Trebuie sa existe o mica chimie initiala intre voi,un mic joc de priviri,un schimb de zambete,ceva care sa te faca sa intelegi ca e interesata,altfel nu are cum sa se indragosteasca de tine!
Daca contextul pare favorabil deci,te apropii de ea,ii dai atentie,ii aduci zambetul pe buze si,in general,te comporti exact asa cum esti tu,pentru ca pe tine te place.
Daca te place suficient,va lua nota de apropierea ta si va fi incantata.
Daca e incantata de apropiera ta,mai e un pas pana sa se indragosteasca.
Dar, retine, daca nu exista chimie, atractie intre voi, degeaba.

| MskDesign a răspuns (pentru greece12):

Da!
Cam acesta ar fi manualul tanarului adolescent indragostit.
laughing
Succes si multe inimioare

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ai o masina super tare si banii sa vezi ce te va iubi vei in paradis in al noualea cer langa dumnezeu si sf petru

| andreimastermind explică (pentru RAY):

Si... alea mi le dai tu? laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Sunt foarte multe moduri in care poti impresiona o fata, dar cel mai important e sa fi ti insuti. Da' sa nu incepi cu expresii siropoase gen "te iubesc atat de mult incat m-as duce pe luna si inapoi si ti-as da cea mai stralucita stea" laughing. Trebuie sa fi sarmant, sa fii inteligent( fetelor le plac baietii care sunt buni la invatatura, dar care nu se prea straduieschappy ). Poti sa-i daruiesti flori, sa te intorci cu ea acasa si multe altele. Dar daca ea nu te place deloc, nu prea ai sanse. Bafta!

| andreimastermind explică (pentru AnastasiaKatelimov):

Pai depinde... eu cred ca ma place...
Care ar fi semnele ca ma place?

| AnastasiaKatelimov a răspuns (pentru andreimastermind):

Aaa sunt multe. Spune-mi de ce crezi tu ca te place. Sa iti spun daca da semne ca te placelaughing

| blackspe3d a răspuns:

Fiind sincer, cu un caracter puternic, glumet, si multa atitudine. prin felul tau de a fi.nu exista niste pasii anume in a cuceri o fata.Bafta

| sm3narul a răspuns:

Sa-i acorzi cât mai multa atenție!