| virshabhasthira a întrebat:

Cum poti recastiga incrderea unui baiat dupa ce l-ai umilit in nenumarate randuri dar el inca te iubeste, insa numai are incredere in tine?

Răspuns Câştigător
| Duhovnicul a răspuns:

Lasa-l in pace mai bine pentru ca sincer nu esti demna de el. Din cauza unora ca tine ajung barbatii sa nu aiba incredere in femei, si pe buna dreptate, pai tu iti batijoc de el cum ai chef si apoi brusc, totusi parca ai vrea sa ii recastigi increderea pentru ca ti-ai dat seama ca e un tip de treaba ori eventual chiar il placi, corect? Tipic feminin straight face
P. S. : "numai" se scrie despartit ( nu mai )

14 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cum? Stând cât mai departe de el!
Este evident că-i este mult mai bine când tu nu eşti prin preajmă!
Cu cât stai mai departe de el, cu atât lui îi este mai bine!
Făcând cuiva un bine, poate-i recâştigi încrederea.
Pe mine personal dacă încearcă o femeie să mă umilească, dacă nu reacţionez pe moment, atunci sigur cu mine nu mai are ce povesti tot restul vieţii ei, asta-i clar. Şi asta numai pentru că încearcă. Dacă şi reuşeşte, până nu-i fac viaţa amară nu mă las!
Salut!

| emilia21 a răspuns:

E bine sa ii arati ca iti pare rau, dar daca are orgoliul lui, nu cred ca va putea sa te ierte. dar in schimb noi fetele, am putea ierta orice, macar odata, iar ei nu sunt in stare, cel putin asa am vazut eu.multa bafta si sper sa iasa cum vrei tu

| Ángel_8890 a răspuns:

Sincer sa iti spun pina la un moment dat, totul are o limita si daca acea limita o depasesti crede-ma ca nu totul va fi asa cum crezi tu.Mai ales ca este baiat, incredera poti sa o perzi si sa o capeti intr-un moment, dar sa o pastrezi va fi mai dificil.Mai intii trebuie sa ajungi la inima lui, deoarece fiecare persoana are un punct al sau si daca il descoperi va fi mult mai usor sa ii cistigi incredere, acest lucru necesita un pic de timp, dar nu trebuie prea tare sa te implici in aceasta situatie, deaorece la un moment dat sa nu te dezamagesti tu in el.Acum lumea in ziua de azi este foarte complicata si la persoana care nu te astepti mai putin te dezamgeste, de acum aceasta este decizia ta.Umilinta eu cred ca este cel mai josnic lucru sincer sa iti spun, deoarece la un moment dat ai dori ca sa vezi acea persoana in locul tau si este foarte rau.

| Liviu a răspuns:

Eh cum spunea si teddy asta am patit si eu si-a batut o pampaloaica joc de minelaughing
bine ca acu... i-am zis cum te prind cum te calc pe caphappy
Am si eu orgoliul meu nu?
Zii mersi ca nu tea calcat ala in picioare pentru ce iai facuthee hee

| atianin a răspuns:

Nu mai poti orice ai face pentru ca baietii nu ofera incredere totala unei fete prea des si daca ai pierdut increderea lui nu mai ai ce face.

| niko_3882 a răspuns:

Si eu's in aceeasi situatie crede-mastraight face. acum nu mai are niciun pic de incr in mine.0..io am zis ca fac cat mai mult lukr pentru el i fac tt plac si o sal asc. poate asa i rev incr.nu o sa reu in ktv zile sau saptamana poate ktv luni.nu stiu mult noroc si tie sper ca ti-am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ii arati ca ai gresit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul lui as lasa dracului iubirea fata de tine pentru ca tu nu-l meriti, Si vorba lui ~teddy~ din cauza unora ca tine ajung barbatii sa nu aiba incredere in femei. Roata in viata se invartewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o partida de sex cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. si eu sunt in aceeasi situatie cu a meu. incearca sa-i faci pe plac. sa-ti ceri scuze. dovedeste-i ca inca il mai iubesti.

| Georgy1033 a răspuns:

Buna.incearca sa ii dovedesti ca ai gresit si ca nu o sa se mai intample daca inca te iubeste ai o sansa mare dar incearca sa nu-l mai umilesti si sa-ti ceri scuze mult noroc FUNDA?

| verona333 a răspuns:

Pai nu stiu daca mai poti numai doar daca ii demonstrezi ca te-ai schimbat cu adevarat si sa-i demonstrezi lucrul asta fiind sincera. Numai schimbindu-te pe tine ii poti schimba pe cei din jur, daca nici asta nu are efect atunci nimic nu poate fi mai eficient.

| MsBee a răspuns:

Daca si tu il iubesti cu adevarat incerca sa ii arati ca ti la el si ca te-ai schimat si ca nu se va mai repeta. Sper sa reusesti deoarece acest baiat chiar tine la tine, si nu sunt multi ca el:*

| BeeBee_7929 a răspuns:

Incearca sa ii recastigi increderea, insa nu cu vorbe, ci cu fapte.