| Secretkkk a întrebat:

Cum poti sa atragi atentia unui baiat pe care il placi?

122 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai arati total opusul acestei intrebari ai sa vz ktzi mergetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o tabara la munte am intalnit un baiat.sunt mai mult decat sigura ca si el ma placea(se uita mai mereu la mine...si au fost si faze ma sweet km ar fi imi dadea parul peste ureche, imi zicea ca am un ras dragut, chiar daca eu stiu ca nu e asalaughing). acum tabara s-a terminat si as dori sa clarific lucrurile...km sa-i spun ca imi place de el avand in vedere ca singurele mijloace de comunicare ar fi mess-ul si telefonul mob.am 12 ani si ma cheama ilinca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum? destul de simplu zic eu.imprieteneste'te cu el si cu prietenii lui, iar daca are un anturaj dubios eu zic sa. ti bagi picioarele sau sa il scoti de acolo si sa il aduci pe drumul cel bun alaturi de tine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa iti explic exact dar incearca sa fi naturala si sa te faci placuta.eu sincer am fost interesata de un baiat si m-am chinuit mult sa il fac sa imi dea atentie si intr-o seara pe mess ghici ce sa vad ca un coleg ma place.si nici nu mi-am dat seama ca ma place deci trebuie sa te faci placuta ca sa iti dea atentie. bafta cu baiatu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna imi place de un baiat de la mine din clasa si nu stiu cum as putea sa ai atrag atentia. El i-a spus unui coleg ca sunt draguta si chesti...am puteti ajuta plyz, cum sa ma cpmport PENTRU AI PLACEA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar daca e foarte greu sa stai in priajma lui? ce pot sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru voi e usor an facut totul ce ati zis m-am uitat la el am zambit i-am facut galerie i-am zis ca cineva9adica eu0 este interesat de el cred ca s-a prins dar cu mesaju n-am incercat pentru. maica-sa e ca o vipera il controleaza peste tott. apropo eu am 11 el 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 13 ani sh imi place de unu care are 16 am ajuns sa il ubesk sh vreau sa ii atrag atentia cand ne priim ochii in ochi el are un zambet as mic e semn d cva...eu cand ma uit in ochii lui ma intimidez sh plec in clasa ca la scl se intampla asat mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 11 ani e un baiat in clasa cu mine si imi place de el dar cand il bag in seama cateodata parca e surd cfe sa fac sal ignor cum sa fac sasi dea seama singur?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nume ai! Ma rog! Pai va trebui sa fi tu insusti.cum sunt eu! si mie imi place de un baiat! El a aflat si se uita tot timpul dupa mine! o si inca ceva nu le spune prietenilor, cghiar si cei mai buni! Mereu iti vor raul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma poate ajuta va rog bagati in lista voastra idu meu sweety_andrada67

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un baiat in clasa. a4 si nu pot sal atrag

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand cand stateti pe banca apropiete de iel si zii eu te plac tu? daca spune da e genul tau daca spune nu nu e genul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Privirea e inselatoare. Daca a observat ca il privesti, te priveste si el. poate pentru ca te place, poate pentru ca si-a dat seama ca il placi foarte mult si d c sa rateze cateva seri cu tine. E un risc, nu te refuza la pat, dar nu vrea mai mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi în evidenta cum pot si la ce te pricepi tu mai bine. încearka sa stai mai mult pe langa el.eu asta fac de obicei. ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa fii indiferenta.pe mine m-a place un baiat si l-am cucerit fara sa il bag in seama.anul trecut, el s-a transferat la noi la scoala si la inceput nu vb umul cu altul, dar apoi am inceput sa vb despre diverse lucruri.chiar banale si pe 1 martie mi-a dat cel mai frumos, mare si scump martisor pe care l-a gasit.nu mi-a cerut inca prietenia si nscs eu nu am de gand sa eu cer dar oricum l-am tratat cu indiferentta la inceput, acum il ajut cand are nevoie si cred ca o sa dea roade.asa ca ignora-l pana da el semne ca te place, apoi incearca sa-l ajuti chiar daca nu ii dai sfaturi foarte corecte. sper ca sfatul meu sa va aduca impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intreb cu ce se ocupa si ce il intereseaza, ne luam cu vorba si...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa te imbraci pe stilul lui ca sa ii atragia tentya in al rand trebuie sa te pui cu un baiat in al rand sa te apropi de baiatul pe care il plaki pana ce va fakety buni prieteni dupa aia te desparty de ala ne avand importanta si te plangi pe umar la pr care il plaki si poate o sa iasa ceva mie imi funktyoneaza e indefasurare eu am ani el are e mai mare decat mine dar e super mortal toate fetele de la mine din sc aproape il plak...pfff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok e fuarte simplu vorbeste cu el dar inceraca sa te faci pe misterioasa, cerei id-ul daca inca nu ti la cerut el si daca vezi ca nu faci nici un progre lasa-l in pace ori e prost ori e indragostit de alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place si mie un baiat il cheama andrei e coleg cy mine si stam impreuna imi banca si eu cred cac ar fi simplu sa iti amintesti ziua lui si sai faci un cadou de osebit si e de o varsta cu mine am 8 ani si el tot 8 ani da nu stie ca il plac si nu stiu ce sa fac ca ma mai place si alt baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! imi place si mie de un baiat de la mine din clasa dar nu stiu daca si el ma place...cum sa fac sai atrag atentia si sa aflu daca ma place? a si nu vreau sa aflu prin intermediul prietenelor ca nimeni nu stie ca im place de acel baiat si nu vreau sa agle nimeni, nu inca. inca ceva :am 13 ani; el sta chiar in spatele bancii mele in clasa si o data ma mutase diriga cu el in banca dar...marog chestia e ca nu mai stau cu el in banca si sta alta fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama daca un baiat te place daca se uita la tine in ore sau daca se tine scai dupa tine sau poti sai atragi tu atentia adica spui clar si la subiect imi place de tine si as vrea sa fim prieteni si iti da raspuns da sau nu dac azice nu nu-i problema nu te place, sunt miiii de baieti in lume salut si SECCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te place si nu stii dar daca il placi spune-i "as vrea sa vorbesc cu tine daca se poate" si ii spui ca il iubesti si ii ceri id-ul! daca nu ti-l da spune-i ca vei fi foarte suparata si ti-l va da! ai incredere in mine ma pricep la baiety@@@ Mult noroc!@@@@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai id lui sau chiar poti vb si asa pur si simplu...cui ii place poate juca adevar sau provocare fata alege procent si vede ce zice baiatul, sau daca el alege procent fata ii poate spune cat la suta ma placi, si tot asa, incercati sa ii dati mai multe cai, sa il faceti sa inteleaga ca iti place de el, oricum la mine a mers...tongue
Bafta
poooooooop :*
Bibi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii, depinte. Sa tu te tii tu dupa el(va crede ca esti obsedata dupa el si o sa te ia peste picior), lasa-l pe el sa te descopere fa-l sa creada ca te cunoaste, iar cand crede ca stie tot ce iti poate pielea fa ceva spontan si surprinde-l intr-un mod placut, bineinteleslaughingbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunindui cea ce simti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

oh go on sunt in aceeashi problema ca si tine.si cel mai mult ii dau dreptate lui babyshine.ptc.un baiat care stie ca-l plk.il doare sa nu-l bagi in seamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite stii si eu plac un baiat de la mine din clasa chiar fr mult cu atat mai bine sunt si la medi cu el si ascult sfaturile voaste ale tuturor si am reusit sa il fac sa il intereseze putin de ce fac dar nu cred ca este de a juns si nu prea pot sa ma duc si sa ii spun in fata " te plac si vreau sa fim impreuna" pentru ca colegii mei de clasa sunt rautaciosi si chiar as vrea sa imi ceara prietenia cand il vad nu stiu imi vine sa il iau in brate su sa il sarut direct pe gura dar as arata ca o proasta va rag ajutati-ma