| Szidonia1234 a întrebat:

Cum poti sa faci un baiat sa fie atras de tine? astept raspunsuri serioase.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi daca baiatul stie de existenta ta.

| Danysan a răspuns:

Baietii se Indragostesc de o fata din te miri ce.Tu trebuie sa fi Naturala si sa nu ajunga sa ai placa de o prefacuta ca apoi sa ajungeti sa nu va mai. Poti sa te imbarci mai sexi, sa ai faci complimente, dar trebuie sa te si placa.Ai grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata iti trebuie! Incearca tu asta si-ai sa vezi ce picior in cur ai sa-ti iei peste 2-3 saptamani de la respectivul, asta dupa ce o sa te "atraga" el undevawinking

| kiv1990 a răspuns:

Ceva activitati impreuna:
la inceput poate vecini de banca,
proiect la scoala impreuna
la el sau la tine acasa
un suc impreuna
un film impreuna
un sex impreuna
al doilea sex impreuna

improvizezi, eu cu fosta mea prietena
am fost in Paris, si la mare impreuna cind inca nu simteam nimic pentru ea
totul s-a inceput in gluma, vorbeam de
turism, iar eu accidental m-am laudat ca am un verisor care locuieste pe malul marii, ea mi-a zis haidem incolo
ne-am dus. De obicei fetele sunt mai greu de induplecat decit bietii

| qpAbi a răspuns:

Sa fie atras de tine? Pai in primul rand trebuie sa ii devii prietena ca daca nu vorbesti niciodata cu el degeaba. Cu timpul va decurge totul de la sine:3 Trebuie sa ii stii gusturile la muzica, filme, chestii de care puteti vorbi intre voi.

| alexandrajasmin1 a răspuns:

In primul rand zambeste-i si incearca sa-l privesti mai intens sau mai mult pe furis., razi la glumele lui, incearca sa-l atingi neintentionat (cel putin asa sa creada el) dar nu pe par, vorbeste cu el pune-i intrebari invita-l sa te conduca pana intr-un anumit punct sau sau sa te astepte

| Florinutz_Florinel_1996 a răspuns:

Pai uite cum sta treaba mei la el si zai ca vrei sa faci sex si se rezolva cu tote laughing

| Szidonia1234 explică:

Da..Am uitat sa mentionez ca suntem impreuna de ceva timp cu baiatul respectiv..doar ca el nu mai e atras..si as vrea sa il fac sa fie iarasihappy