| Mimi_1379 a întrebat:

Cum poti sa faci un baiat sa nu te insele?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Alegandu-ti-l corect si tratandu-l frumos. Majoritatea barbatilor nu inseala femeia pe care o iubesc si care ii trateaza cu respect, dragoste si intelegere.
Dar exista doua variante nefericite: iti alegi de la inceput un barbat imoral sau il tratezi urat pe cel moral pe care il ai, incat simte ca nu mai are nici o obligatie morala fata de tine.

4 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

1. daca te iubeste, nu te inseala(cel putin asa se spune)
2. daca nu esti plictisitoare nu te inseala
3. daca ii oferi ce are nevoie...(sex, iubire, atentie etc)nu te inseala.
4. daca te gandesti si la nevoile lui, nu te inseala.
5. daca esti cat de cat intelegatoare cu iesirile lui, poate nu te va insela.
dar totusi, conteaza f mult caracterul lui. daca el e un gagicar innascut.nu ai ce sa-i facihappy

| koshmarul a răspuns:

Sa-l satisfaci...

| SlaYeR92 a răspuns:

Nu poti. la fel cum nici un baiat nu poate face o fata sa nu-l insele

| cristianalexandru a răspuns:

Raspunsul e simplu! NU POTI... daca te place si e multumit cu tine nu o sa te insele, daca nu. ori te inseala ori nu mai sta cu tine happy