| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa faci un baiat sa te bage in seama pe mess?big grin

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

In lista lui nu esti decat unul dintre cele 200 de id-uri care mai shcimba cate-un statusbig grin
asa ca mai bine il bagi tu pe el in seama daca nu vrei sa iti faci nervi degeaba

| Crisstina a răspuns:

Abordeaza`l tu prima data si fa`te placuta. Sigur data viitoare te va cauta el.

| raine a răspuns:

Spune-i ca esti fata, asta daca nu e misogin sau gay happy

| Donytzu_1698 a răspuns:

Ii dai buzz

| JovialDaniel a răspuns:

Care 1300+?happy trebuie mereu sa sterg pe cineva... daca imi da cineva add. straight face cum spune si dyya. baga-l u pe el in seama tongue

| Byya a răspuns:

cel mai bine e sa-l bagi tu in seama/kiss