| dRocksss a întrebat:

Cand iti place de un baiat, care nu te cunoaste[poate doar din vedere], ce faci ca sa te bage in seama?

Răspuns Câştigător
| hjs a răspuns:

Te bagi tu in seama.Si poate o sa faci rost de id-ul lui.si o sa vorbiti.si eu am fost in aceeasi situatie ca a tahappy.

3 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Te arunci cu parasuta de pe bloc sau si mai bine mergi in chilotei pe strada!
Ce crezi ca poti face? Il bagi tu pe el in seamahappyBaiatu de unde sa stie ca tu il placi daca nu ii aratihappy

| GyeBaek a răspuns:

Uite o idea deci pe langa elde cate ori ai ocazie si -l saluti doa
r atat.

| Cretaker a răspuns:

Ma bag eu in seama.