| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa stii daca esti lezby?

12 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Nu cred ca esti "lezby".
Doar ca fetele sunt muult mai finuţe decat baietii si stii ca baietii se comporta multi ca niste fraieri si ca o fata stie ce isi doreste o alta fata.
Daca saruti o fata nu inseamna ca esti lesby...asta nu dovedeste nimica, poate doar ca ai gusturi bune si diferite fata de alte persoane. Insa incearca sa nu provoci o dependenta cu sarutatul altor fete. Gandeste-te ca acum multi for spune: hmm.hot girls. Si veti iesi in evidenta intr-un mod diferit. Dar priveste-te peste 10-20-40 de ani. Tu. femeie in varsta, de vreo 60-70 de ani sa fii cu alta? Hmm...ciudat huh?

| justfreelove a răspuns:

Simplu! Faci sex cu o fata si cu un baiat in acelasi timp si vezi care ti-a placut mai mult tongue

| Alexakos a răspuns:

Saruta o fata, daca "versi" nu esti. laughing)

acum vorbind serios. tu cand esti cu prietenele tale te gandesti cum ar fi sa o saruti? sau ceva de genul? sau fa in gluma ca te duci la o fata si o iei de fund, si daca iti place atunci e clar. insa poate ca esti si bisexuala, adica iti plac si baietii si fetele. oricum majoritatea fetelelor din ziua de azi sunt cam 10- 15% lezby. ca altfel nu inteleg comportamentul lor cand sunt mai multe fete la un loc. si aici stiu fetele la ce anume ma refer (nu neaparat la sex)

| bunica18 a răspuns:

Mergi la un psiholog sau la un preot ei sunt cei mai capabili sa-ti raspunda la stfel de intrebari. Nu te lasa impresionata de mizeriile altora...

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Hmm ...cand esti in preajma unei fete iti vine sa o atingi, saruti?
happy Daca raspunsul este "da", inseamna ca esti homosexual/a.
Bine... nu este o chestie definitiva oh go on, parerile atat cat si preferintele se pot schimba oricand!

| Euadytzu a răspuns (pentru GeorgiavonPutzifer):

Cica homosexualalaughing ai tu rolling on the floor se numeste lezbianca acea persoana si are atractii mari de o fata adica ...are ormoni barbatesti in ea si o atrage fetele ceva de genu in niciun caz homosexualahappy

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru GeorgiavonPutzifer):

Homosexuala rolling on the floor hai ca o fost tare asta laughing

| GeorgiavonPutzifer a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

big grin ma rog... lesbianca! laughing

| GeorgiavonPutzifer a răspuns (pentru Euadytzu):

big grin scuzeee! am gresit si eu!
Dar cel putin nu fac greseli asa ca tinewinking

| Euadytzu a răspuns (pentru GeorgiavonPutzifer):

Cu ce am gresit eu tot ce am zis e total adevarat crede-ma si preferintele nu le poti schimba cum vrei tu ...cum ai spus tu cel care e gay, sau lezby asa va ramanehappy te asigur sau poate sa se schimbe doar prin siplu fapt ca sa nu ii priveasca alt fel persoanele si tot ochii dupa preferintele lui se uite sau a iei nahappy.Si la faza asta nu-i de ras crede-ma crezi ca cine ii gay lazby e asa fericit/a ca e mai diferit/a decat alti nu credhappy deci eu doar team corectat

| silviusilviu18 a răspuns:

Daca nu iti plac baietii si iti plac doar fetele esti lesby. Daca iti plac si baietii si fetele esti bisex

| DarkTheory a răspuns:

Incearca sa lingi o p. izda si vezi daca iti place smug