| lavinutzaaaaa a întrebat:

Cum poti sa te exciti singur?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-ti imaginezi ca te masturbeaza o vedeta indragita de tine.

| Emilian65 a răspuns:

Prin mangaierea organelor sexuale sau a zonelor erotice.

| LoveSleep a răspuns:

Oricum ai lua-o, orice s-ar întâmpla, SINGUR te exciți. Sper că nu mai aud tâmpenia asta, deja e enervant.

| ywar a răspuns:

Asta imi aminteste de:
Erotism este sa mangai femeia cu o pana; - Perversiune este s-o mangai cu toata gaina.
Ce pot sa raspund la intrebarea ta care nu are sens? Normal provocandu-ti placere prin masturbare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la filme porno

| 1DeadMemories a răspuns:

Ce rost are sa te exciti singur?
Inteleg sa te masturbezi cand esti prea excitat si n-ai cu cine sa-ti omori excitatia, dar sa te exciti asa de-a-n polea nu vad rostul happy

| TimoTimo a răspuns:

Uitandu-te la filme porno, masturbandu-te. Pe fiecare dintre noi ne excita ceva diferit. Pe mine ma excita cel mai tare atunci cand ma gandesc la o femeie goala...