| georgianageo13 a întrebat:

Cum poti sa te exciti?

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cum stai cu notele la scoala?

| DeathIncarnate a răspuns:

Cand pui mana pe MATEMATICA! sa vezi ce te excita exercitiile alea

| mihai69 a răspuns:

Cu mâna, cu ceva „jucării", dar în special, cu imaginația ta!

| neutrino a răspuns:

Cu ajutorul persoanelor dragi. Merge si manual, dar este pacat la varsta ta.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sa te exciti la ce? La scoala, la carte, la preocuparile zilnice si normale ale unui adolescent? Ca altceva nu vad ca te-ar interesa la 13 ani!
Privind partea sexuala, vei avea timp sa inveti de la prietenii tai mai experimentati!

| pietrean a răspuns:

Alta grija nu ai avea? Poate cartea, scoala, sa dobandesti intai niste cunostinte de anatomie, sexologie.Ca altfel te trezesti ca una de pe aici, ca 13 ani a ramas gravida si nu stie ce sa faca!

| Seepty a răspuns:

Te poti excita uitandu-te la filme porno, sarutandu-te cu un baiat de care iti place si masturbandu-te cu gandul la baieti.

| Loreddana a răspuns:

Nu inteleg de ce intreaba unii cum se pot excita. Pai excitarea vine de la sine, asa cum vine de la sine si modul in care te satisfaci. Nu e ceva ce trebuie invatat. Ar fi ridicol. Asa ca intrebarea nu isi are rostul. E ca si cand ai intreba cum poti sa faci sa-ti fie foame.

| CronoX a răspuns:

Pai te poti excita in mai multe feluri, acum depinde de tine si de corpul tau. poti folosi "jucarioare" sau foarte simplu doar mana. Trebuie sa iti cunosti corpul si sa stii unde ai placere sa te atingi si gata.

| Ioana12Ioana a răspuns:

Te freci cu o telecomanda sau telefonul în ** fără să te dezvirginezi timp de câteva minute spor