| PoKo97 a întrebat:

Cum poti sa-ti ascunzi sentimentele fata de o fata care o iubesti nebuneste

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut

De ce sa ti le ascunzi?
Cel mai bine e sa ti le exprimi, sa vorbesti cu ea, se poate sa afli chiar ca sentimentul e reciproc.
Si daca nu...ce are? Ti-ai spus ce ai pe suflet, si daca nu vrea, e pierderea ei, ca a refuzat un baiat care ii putea oferi lucruri frumoase. Deci nu te merita.

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu e mai simplu să îi spui?
Scapi de o grijă vrea bine nu vrea iar bine ai scăpat de ascuns ceva!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Nu ai cum sa-ti ascunzi sentimentele! Cel mai bine e sa stai de vorba cu ea, sa-i impartasesti sentimentele!

| Sisitta a răspuns:

Prin indiferenta!

| Zeuss1smyname a răspuns:

Si ce rezolvi cu asta? laughing

| Godja_Lylishor_1999 a răspuns:

De ce nu ii spui ca o iubesti?